Z domu pod dom

Busy do Niemiec ze Świnoujścia i innych miejscowości

AMOBUS

Szukają Państwo pewnego, bezpiecznego, komfortowego i niedrogiego przewozu za granicę? Firma AMO-BUS ze Szczecina oferuje busy do Niemiec ze Świnoujścia i innych miejscowości położonych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Dysponujemy nowoczesną, własną flotą pojazdów, którymi przewozimy osoby i bagaże, oraz które możemy dla Państwa wynająć wraz z kierowcą. To doskonała opcja wyjazdu na imprezę rodzinną lub firmową w większym gronie.

Busy do Niemiec ze Świnoujścia odjeżdżają trzy razy w tygodniu. Mogą Państwo również bezpiecznie wrócić z nami do kraju. Nasi kierowcy chętnie przedstawią Wam aktualny rozkład jazdy i pomogą wybrać dogodny termin lub najkrótszą trasę.

Niezależnie od tego, gdzie potrzebujecie się dostać, naszymi busami do Niemiec ze Świnoujścia dojedziecie praktycznie w każdym zakątek kraju. Dojedziemy do każdego regionu Niemiec i dostarczymy Państwo oraz Wasze bagaże bezpiecznie i na czas. Zapewniamy dogodną formę płatności – gotówką lub kartą. Chcemy, abyście byli Państwo zadowoleni ze współpracy z AMO-BUS pod każdym względem.

Jeśli chcą Państwo wiedzieć, o której godzinie musicie być gotowi do podróży, wystarczy się z nami skontaktować. Podamy przybliżony czas przyjazdu busa i miejsce odbioru pasażerów i bagażu. Oferujemy możliwość przewozy od drzwi do drzwi, dlatego klienci nie muszą ponosić dodatkowych kosztów, na przykład za taksówkę.

Kontakt

F.H.U. "Amo-Auto" Andrzej Okonkowski

70-344 Szczecin

ul. J.K.Chodkiewicza 4/9

tel (91) 48 40 313

tel 606 82 32 38

mail biuro@amobus.pl

 

F.H.U. "Amo-Auto" Andrzej Okonkowski

70-344 Szczecin

ul. J.K.Chodkiewicza 4/9

tel (91) 48 40 313

tel 606 82 32 38

mail biuro@amobus.pl

Copyright 2024 © AMO BUS