Z domu pod dom

Własny park samochodowy – wygodne i bezpieczne autokary

AMOBUS

Obecnie dysponujemy własnym parkiem samochodowym w Szczecinie, w którym znajdują się bezpieczne, komfortowe, klimatyzowane i przystosowane do przewozu pasażerów busy, autobusy i autokary. Stawiamy przede wszystkim na wygodę oraz terminowy dojazd busami do Niemiec ze Szczecina. Dlatego też naszą flotę pojazdów wzbogacamy wyłącznie o nowoczesne i sprawne pod każdym względem pojazdy. Usługi transportowe realizujemy przede wszystkim w województwie zachodniopomorskim oraz na terenie całych Niemiec. Kierujemy je zarówno do klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, jak i naszych partnerów biznesowych.

Dzięki własnemu parkowi samochodowemu oraz pomocy doświadczonych i niezawodnych kierowców, których zatrudniamy, stale podnosimy poziom świadczonych usług. Staramy się na pierwszym miejscu stawiać zadowolenie klienta i komfort jazdy na tak długich trasach. Z nie mniejszym zaangażowaniem dbamy też o Państwa bezpieczeństwo w czasie podróży, abyście zawsze docierali na czas tam, gdzie chcecie.

Flota samochodowa AMO-BUS

Przewóz bagażu i osób realizujemy sprawdzonymi i nowoczesnymi 9-osobowymi busami Opel Vivaro, Opel Movano i Renault Trafic. Oprócz tego w skład naszej floty samochodowej wchodzą busy:

  • VIP Chrysler Town&Country Limited,
  • BMW serii 5,
  • a także 20-osobowy autobus Volkswagen Crafter.

Nasze pojazdy podlegają regularnym przeglądom technicznym, dzięki czemu mogą być Państwo pewni ich niezawodności oraz bezpieczeństwa podróży. Ponadto wyposażone są w udogodnienia takie jak klimatyzacja, DVD czy WiFi i mają dużą przestrzeń bagażową. Zapewniają komfortową podróż nawet na długiej trasie. Nadają się do jazdy po wymagających terenach, takich jak kręte, górskie drogi czy wąskie uliczki.

Dlaczego wybraliśmy właśnie te busy i autokary na wynajem? W naszej ocenie, jako ekspertów, pojazdy te spełniają najwyższe standardy i oczekiwania naszych klientów. Są wygodne, niezawodne, mało awaryjne i przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo i komfort w czasie dalekich podróży.

Flota samochodowa AMO-BUS jest stale kontrolowana przez zaufanych serwisantów. Dbamy o pełną sprawność busów i autokarów, abyście byli Państwo bezpieczni na każdym etapie podróży. Nasze pojazdy przechodzą regularne kontrole techniczne, a wszelkie usterki i awarie są natychmiast naprawiane. Nigdy nie jeździmy busami, co do których nie mamy pewności, że dowiozą pasażerów bezpiecznie do celu.

busy szczecin
bus do niemiec
busy do niemiec
przewozy szczecin
przewóz osób szczecin
przewoz osob szczecin
bus szczecin

Kontakt

F.H.U. "Amo-Auto" Andrzej Okonkowski

70-344 Szczecin

ul. J.K.Chodkiewicza 4/9

tel (91) 48 40 313

tel 606 82 32 38

mail biuro@amobus.pl

 

F.H.U. "Amo-Auto" Andrzej Okonkowski

70-344 Szczecin

ul. J.K.Chodkiewicza 4/9

tel (91) 48 40 313

tel 606 82 32 38

mail biuro@amobus.pl

Copyright 2023 © AMO BUS