Z domu pod dom

Sprawdzony i doświadczony przewoźnik ze Szczecina

AMOBUS

Podróż służbowa? Rodzinny wyjazd? A może nadszedł czas powrotu do pracy w Niemczech? Jako sprawdzony i doświadczony przewoźnik ze Szczecina AMO-BUS oferuje tani i bezpieczny transport busami i autokarami do wielu regionów położonych za zachodnią granicą Polski. Wyruszamy w trasy z wielu miast w województwie zachodniopomorskim, dlatego bez problemu dostarczymy Was i Wasze bagaże pod same drzwi. Oferujemy także wynajem autokarów, które zawiozą gości na wesele czy inną imprezę rodzinną lub firmową.

Gwarantujemy Państwu:

  • pełne bezpieczeństwo podróży – zatrudniamy jedynie uprawnionych kierowców oraz dysponujemy nowoczesną i niezawodną flotę pojazdów,
  • komfort podczas jazdy – nasze busy wyposażone są w wygodne siedzenia, Wi-Fi i odtwarzacze DVD,
  • atrakcyjne ceny – uwzględniamy ulgi studenckie, emeryckie i uczniowskie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Siedziba przewoźnika AMO-BUS znajduje się w Szczecinie, jednak nasze busy dojeżdżają również do innych miast na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz do praktycznie każdej miejscowości w Niemczech. Mogą Państwo więc na przykład pojechać naszym busem do Niemiec ze Świnoujścia, Koszalina, Gryfic, Międzyzdrojów czy Kołobrzegu.

Każdego pasażera dostarczymy wraz z jego bagażem we wskazane miejsce. Wystarczy skontaktować się z nami i zarezerwować termin wyjazdu. Przewoźnik ze Szczecina gwarantuje niskie ceny i pełne bezpieczeństwo podróży. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

F.H.U. "Amo-Auto" Andrzej Okonkowski

70-344 Szczecin

ul. J.K.Chodkiewicza 4/9

tel (91) 48 40 313

tel 606 82 32 38

mail biuro@amobus.pl

 

F.H.U. "Amo-Auto" Andrzej Okonkowski

70-344 Szczecin

ul. J.K.Chodkiewicza 4/9

tel (91) 48 40 313

tel 606 82 32 38

mail biuro@amobus.pl

Copyright 2024 © AMO BUS