Z domu pod dom

Busy do Niemiec ze Szczecina – wygodnie i zawsze na czas

AMOBUS

Oferujemy komfortowe i klimatyzowane busy do Niemiec ze Szczecina. Zawozimy naszych pasażerów do pracy, na wycieczki czy rodzinne imprezy. Zapewniamy możliwość wynajmu autobusów w kraju i poza jego granicami. Jeśli chcą Państwo dojechać na wesele, chrzciny, komunię lub pogrzeb, jesteśmy w stanie zawieźć praktycznie do każdego miasta w Niemczech.

Podjeżdżamy pod każdy adres, w tym nawet do małych wiejskich miejscowości. W Polsce działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego. Oferujemy zatem busy do Niemiec ze Szczecina i innych miast. Zabieramy pasażerów z miejscowości takich jak:

Szczecin, Koszalin, Świnoujście, Sławno Kołobrzeg, Białogard, Trzebiatów, Gryfice, Kamień Pomorski, Wolin, Połczyn-Zdrój, Świdwin, Resko, Płoty, Nowogard, Goleniów, Stargard, Choszczno, Police, Drawsko Pomorskie, Czaplinek, Kalisz Pomorski, Mirosławiec, Drawno, Barlinek, Recz, Pyrzyce, Dębno, Myślibórz, Chojna, Cedynia, Międzyzdroje, Pobierowo, Łobez, Resko, Dobra, Golczewo, Trzebież, Węgorzyno czy Złocieniec.

Jeżeli natomiast chodzi o Niemcy, to obsługujemy praktycznie cały kraj, w tym w miasta takie jak: Magdeburg, Wolfsburg, Braunschweig, Hanover, Bielefeld, Osnabrück, Paderborn, Münster, Dortmund, Essen, Recklinghausen, Düsseldorf, Köln, Bonn, Aachen, Koblenz, Göttingen, Kassel, Fulda, Halle, Leipzig, Jena, Erfurt, Frankfurt am Menem Wiesbaden Mainz, Darmstadt, Worms, Mannheim, Ludwigshafen, Heidelberg, Kaiserslautern, Pirmasens, Saarbrücken, Trier, Karlsruhe, Heilbronn, Ludwigsburg, Stuttgart, Würzburg, Aschaffenburg.

Busy do Niemiec ze Szczecina wyruszają o dogodnych dla Państwa porach – zazwyczaj porannych, abyście nie musieli jechać w nocy, gdy warunki na drogach są znacznie gorsze. Naszych klientów zawsze dowozimy bezpiecznie i na czas tam, gdzie potrzebują.

Przewozy do Niemiec

Usługi przewozu do Niemiec świadczymy od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie i poznaliśmy potrzeby współczesnych klientów. Wiemy, jak zaplanować trasę, aby dowieźć Państwa w wyznaczony dzień i godzinę na miejsce. Współpracujemy z kierowcami, którzy wielokrotnie odbywali podróże za zachodnią granicę i wiedzą, jak poruszać się po tamtejszych drogach.

Gwarantujemy bezpieczne i komfortowe warunki przewozu do Niemiec z różnych miejscowości województwa zachodniopomorskiego. Zachęcamy więc do wynajęcia busa do Niemiec ze Świnoujścia, Koszalina czy Międzyzdrojów. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale także grupy zorganizowane. Wynajmujemy busy firmom poszukującym bezpiecznego transportu dla swoich pracowników. Ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb każdego klienta. Zależy nam przede wszystkim na Państw zadowoleniu.

Kontakt

F.H.U. "Amo-Auto" Andrzej Okonkowski

70-344 Szczecin

ul. J.K.Chodkiewicza 4/9

tel (91) 48 40 313

tel 606 82 32 38

mail biuro@amobus.pl

 

F.H.U. "Amo-Auto" Andrzej Okonkowski

70-344 Szczecin

ul. J.K.Chodkiewicza 4/9

tel (91) 48 40 313

tel 606 82 32 38

mail biuro@amobus.pl

Copyright 2024 © AMO BUS